Sympatia.pl – Randki w Sympatii – Portal randkowy z milionem szans na flirt, randkę i miłość

sympatia

 

Sympatia.pl to przede wszystkim ludzie – kontakty, poszukiwania, uczucia i emocje, a także fascynujące znajomości zawierane w portalu. Dziękujemy Wam za wybór Sympatii. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam w znalezieniu miłości – robimy to skutecznie już od 11 lat :)

Sympatia.pl to nie tylko wspaniali ludzie, ale także wiele ciekawych inicjatyw i działań. Nie skupiamy się tylko na istnieniu w sieci. Organizujemy spotkania, warsztaty i wykłady w trakcie, których poznacie innych użytkowników naszego portalu. Wspieramy także wydarzenia dedykowane singlom – imprezy, wyjazdy i rejsy.

Bacznie przyglądamy się życiu singli, którzy w Polsce stanowią już 20 proc. społeczeństwa. Z myślą o nich i o ich oczekiwaniach Sympatia przygotowuje liczne badania i eksperckie opracowania. Zorganizowaliśmy akcję “Pokolenie singli”, która została oparta o wnikliwe badania, zrealizowane na nasze zlecenie przez TNS PENTOR, dotyczące osób żyjących samotnie. Przeprowadziliśmy pierwsze w Polsce badanie osób, których związki rozpoczęły się w internecie.

W Sympatii – oprócz fascynujących osób – można znaleźć również artykuły i porady ekspertów - pisane przez socjologów, psychologów, coachów. Nasi eksperci dzielą się z Wami swoją wiedzą, dotyczącą szukania miłości i budowania udanych związków.

Każdego dnia staramy się wprowadzać nowe rozwiązania i udoskonalać portal tak, abyście czerpali wiele satysfakcji, korzystając z niego.

O tym, że Sympatia spełnia te oczekiwania potwierdził m.in. test serwisów randkowych przeprowadzony przez miesięcznik Komputer Świat, w którym portal zajął zaszczytne 1. miejsce!

freebrowse